Šilumos ir karšto vandens kainos 2017 m. rugpjūčio mėnesį

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Šilumos ūkio įstatymo 22 str. 3 dalimi, AB „Jonavos šilumos tinklai" informuoja, kad, vadovaujantis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2017 m. birželio 15 d. nutarimu Nr.O3E-253 nustatytomis šilumos kainos dedamosiomis, atsižvelgiant į atitinkamo laikotarpio kuro kainas, apskaičiuotos šilumos ir karšto vandens kainos.

Šilumos ir karšto vandens kainos perskaičiuojamos kas mėnesį, priklausomai nuo kuro technologijai kainų.

Lentelėje nurodyti šilumos kainų kintamųjų dedamųjų dydžiai, galutinės šilumos ir karšto vandens kainos nuo2017 m. rugpjūčio 1 d. AB „Jonavos šilumos tinklai" informacija

Skaičiuojant šilumos kainas taikyta gamtinių dujų kaina – 34,55 Eur/MWh (be PVM), medienos kilmės biokuro kaina – 137,19 Eur/tne. Gamtinių dujų kaina, lyginant su praėjusio mėnesio kaina, nesikeitė, medienos kilmės biokuro kaina 5,99 Eur/tne(-4,2 proc.) žemesnė, lyginant su kuro kaina, kuri įvertinta praėjusio mėnesio šilumos energijos kainoje.

Nuo 2017 m. birželio 1 d. šilumos energijai, tiekiamai gyvenamosioms patalpoms šildyti (įskaitant šilumos energiją, perduodamą per karšto vandens tiekimo sistemą), į gyvenamąsias patalpas tiekiamam karštam vandeniui arba šaltam vandeniui karštam vandeniui paruošti ir šilumos energijai, sunaudotai šiam vandeniui pašildyti taikomas standartinis 21 procento PVM tarifas.

2017 m. rugpjūčio mėn.vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kainagyventojams – 5,31 ct/kWh su 21 proc. PVM. Praėjusio mėnesio šilumos kaina – 5,65 ct/kWh su PVM. Šilumos energijos 1 kWh kaina, lyginant su praėjusio mėnesio kaina, mažėja 0,34 ct/kWh arba -6,0 proc.

kitos naujienos.

3 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.