Tradicinė miesto apžiūra

Vakar į tradicinę miesto apžiūrą pakvietė rajono meras Eugenijus Sabutis. Joje dalyvavo mero pavaduotojas, Miesto reikalų komiteto pirmininkas Erlandas Andrejevas, UAB „Jonavos paslaugos" direktorius Edmundas Mulokas, Jonavos miesto seniūnijos seniūnas Povilas Beišys, Aplinkos ir sveikatos apsaugos skyriaus vyr. specialistė Živilė Zareckaitė, Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) vedėjas Andrius Venckus bei rajono žiniasklaidos atstovai.

Apžiūros dalyviai aplankė Jonavos miesto kapines, apžiūrėjo papildomai įrengtas naujas kolumbariumo sekcijas. Pageidaujantiems artimųjų palaikus kremuoti, vietos artimiausiam laikui pakaks. Rajono meras Eugenijus Sabutis sulaukė kelių gyventojų prašymų šalia kolumbariumo įrengti suolelius, todėl kreipėsi į mieto seniūnijos seniūną Povilą Beišį, kad gyventojų prašymas dėl suolelių įrengimo artimiausiu laiku būtų įgyvendintas. Meras informavo susirinkusius, kad kitais metais taip pat planuojama atnaujinti fasadinę kapinių tvoros pusę.

Šaltinio gatvės pabaigoje ties tvenkiniu nebaigti tiesti dviračių takai. Meras atkreipė dėmesį į tai, kad Jonavoje gyventojai aktyviai naudojasi įrengtais ir sutvarkytais dviračių takais, todėl tokių vietų, kur trūksta tik nedidelės tako atkarpos turėtų nelikti. Siūlė ateityje seniūnijai pasvarstyti kaip apjungti esančius dviračių takus, kad nuo Šaltinio g. galima būtų privažiuoti prie tako, vedančio per pušyną į miesto kapines.

Lankantis Kosmonautų g. akis bado prie konteinerių sukrautos stambiagabaritės atliekos. Nors gyventojams šiuo metu nedraudžiama sekmadienį sunešti ir tvarkingai sudėti atliekas šalia konteinerių, bet dažnas tuo piktnaudžiauja. Taip nutiko ir minėtu atveju ‒ prie konteinerių sukrautos automobilio salono dalys, sėdynės. Edmundas Mulokas sakė, kad šios atliekos turėtų likti automobilių remonto servisuose, nes aikštelėse jų nepriima. Žinoma, UAB ,,Jonavos paslaugos" galėtų tarpininkauti ir padėti gyventojams, bet šių atliekų išvežimas ir sutvarkymas papildomai apmokestinamas.

Šalia PC ,,Maxima" automobilių aikštelės vaizdą gadina daugelį metų nenaudojama smėlio dėžė. Meras paragino miesto seniūną ir UAB ,,Jonavos paslaugos" kuo skubiau demontuoti betono konstrukcijas ir sutvarkyti šį plotą. Taip pat netoliese stovi apšvietimo stulpas su pavojingai kyšančiais laidais, seniūnija įpareigota sutvarkyti.

Eugenijus Sabutis prašė Miesto seniūnijos seniūno Povilo Beišio atkreipti dėmesį į pėsčiųjų taką, vedantį nuo PC ,,Maxima" automobilių aikštelės link Lietavos g. 11 namo, lyjant stipriam lietui jis nuolat būna apsemtas. Reiktų įrengti lietaus nubėgimo trapą arba perkloti visą taką iš naujo.

Aikštelėje prie komunalinių atliekų konteinerių šalia Kosmonautų g. 26 namo jau ne pirmą dieną netvarkingai suversta krūva nenaudojamų baldų ir buitinės technikos, o privažiavimas prie šio namo labai duobėtas. Meras pastebėjo, kad šiukšlina pavieniai gyventojai, o moka už paslaugas visi. UAB ,,Jonavos paslaugos" direktorius Edmundas Mulokas sakė, kad gyventojai nuolat informuojami ir raginami rūšiuoti atsakingai, prašoma vežti stambiagabarites atliekas tiesiai į rūšiavimo aikštelę, bet ne visi stengiasi, kad miestas atrodytų gražiai. Juo labiau, kad už išvežamą didesnį kiekį atliekų, bendrovė priversta paslaugų kainą didinti visiems gyventojams. Direktorius stebėjosi, kad kartais nepakanka net visos darbo dienos, išvežti po savaitgalio susikaupusias stambiagabarites atliekas.

Kylant laiptais į Kosmonautų mikrorajoną žvilgsnis nenorom užkliūna už apleistų, apgriuvusių, grafičiais išmargintų kioskų privačiose valdose. Eugenijus Sabutis kreipėsi į Miesto seniūniją, kad paragintų privačių sklypų savininkus kuo skubiau susitvarkyti, o jei neplanuoja vykdyti veiklos, kioskus nukelti, o teritoriją bei ją juosiančią tvorą sutvarkyti.

Meras Eugenijus Sabutis pastebėjo, kad mažesnėse miesto gatvelėse (Mokyklos g., Geležinkelio g., mažoji g., Girelės g. ir kt.) po stiprių liūčių atsirado po kelias didesnes duobes. Pavedė UAB ,,Jonavos paslaugos" minėtose gatvelėse duobes sutvarkyti, kol nereikia didesnių investicijų.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.