Rugpjūčio 16-17 dienomis jonavos rajone vyks lauko taktinės pratybos

Lietuvos kariuomenės mechanizuotoji pėstininkų brigada ,,Geležinis vilkas" informuoja, kad 2017 m. rugpjūčio 16-17 dienomis planuojamos NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės vienetų pratybos Jonavos rajone. Dalyvauja 140 karių, 31 ratinė ir 1 vikšrinė (su guminėm pagalvėm, skirtom važiuoti asfaltu) transporto priemonės. Pratybų metu bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, bus naudojama pirotechnika ir imitacijos. Civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

Brigados štabo viršininkas,vykdantis Brigados vado funkcijas plk. ltn. Aurelijus Motiejūnas.

kitos naujienos.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.