Rugpjūčio 15-oji – Žolinė (švč. mergelės marijos ėmimo į dangų diena)

Rytoj minėsime vieną gražiausių švenčių – Žolinę, simbolizuojančią Švč. Mergelės Marijos paėmimo dangun dieną. 2000 metais LR Seimas Žolinę įtraukė į valstybinių švenčių sąrašą ir paskelbė nedarbo diena. Išnaudokime ją prasmingai: kviečiame susiburti bendruomenes, gimines, pabūti visiems kartu, padėkoti už žemės dovanotą subrandintą derlių.

Tikėjimas, jog sudžiovintas žolynas turi galią, žmogų daro tauresnį, tad kartu su šeima, draugais prisiminkime ypatingas senąsias šios šventės tradicijas.

Gražios Jums Žolinės, tegul bus gera širdyje ir ramu sieloje...

kitos naujienos.

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.