Sėmėsi gerosios patirties

Jonavos r. savivaldybei vykdant institucinės globos pertvarką Jonavos vaikų globos namuose, pereinant nuo institucinės globos prie globos šeimoje ir bendruomenėje, siekiant pasisemti gerosios patirties iš Kauno m. reorganizuojamų vaikų globos namų, Jonavos r. savivaldybės atstovai (direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Ūselienė, Vaikų globos namų direktorė Emilija Markucevičienė ir šių eilučių autorius)vyko susitikti su Kauno miesto socialinių paslaugų skyriaus bei Vaikų globos namų atstovais.

2017 m. Kauno m. vaikų globos namai „Atžalynas" buvo reorganizuoti į bendruomeninius vaikų globos namus, apgyvendinant vaikus 3-4 kambarių butuose.

Reorganizacija vykdoma renovuojant savivaldybei priklausančius socialinius būstus daugiabučiuose namuose. Minėtuose butuose apgyvendinta po 6vaikus, kuriuos prižiūri 6 darbuotojai 24 valandas per parą, dienos metudirbdami po 2, nakties metu pamainomis – po vieną darbuotoją.

Po apsilankymo šeimynose diskutuotaKauno m. savivaldybės vaikų globos namuose.

Diskusijų metu išsakytos mintys, praktiniai patarimai, kaip reorganizuoti Jonavos vaikų globos namus. Beje, jau šį mėnesį pirmieji vaikai bus perkeliamiįbendruomeninius vaikų globos namus Kulvos seniūnijoje.

Susitikime dar dalyvavo Kauno savivaldybės vaikų globos namų direktoriaus pavaduotojas Gintaras Bagdžiūnas, teisininkas Petras Varkalys, vyriausiasis socialinis darbuotojas Giedrius Jonys, vyriausioji socialinė darbuotoja Kristina Mockevičienė, socialinė darbuotoja Lina Grizlovienė, Kauno socialinių paslaugų skyriaus vedėjo pavaduotoja Jūratė Putnienė.

5 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.