„Žilvityje“ – geros permainos

Šiemet jau prasidės lopšelio-darželio „Žilvitis" pastato renovacija (fasado, stogo apšiltinimas, nauja stogo danga, kt.), kurios vertė – apie 275 tūkst. eurų. Taip pat numatytas pėsčiųjų takų, teritorijos apšvietimo tvarkymas, bus įrengta drenažo sistema. Šie darbai kainuos apie 80 tūkst. eurų.

Šiuo metu baigiamas remontuoti sandėlis. Po to bus įsigyta nauja kepimo krosnis, sandėlyje bus įrengtos nerūdijančio plieno strypinės lentynos produktams laikyti, kt. Sandėlio remonto ir perkamos įrangos kaina – 30 tūkst. eurų.

12-toje grupėje jau pakeisti vamzdynas, kriauklės, vandens čiaupai. Visa tai padaryta panaudojus ilgalaikio turto remontui savivaldybės skirtas lėšas (per tūkstantis eurų).

Dviejose grupėse pakeista PVC grindų danga. Tikslingai panaudoti ir iš tėvų mėnesio atlyginimo mokami 2,9 Eur už ugdymo sąlygų tenkinimą ikimokyklinio ugdymo vaikams: 12-ai grupių nupirkta nauja patalynė (pagalvės, antklodės, čiužiniai lovytėms); nupirkta po du komplektus užvalkalų patalynei (12 tūkst. eurų).

Tikslingai panaudotas 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skyrimas paramai: už šias tėvų skirtas lėšas atnaujinti visi lauko žaidimų įrengimai.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.