Laukia rugsėjo pirmosios

Justino Vareikio progimnazijos sporto ir aktų salėse, pernai jose sutvarkius sienas, šiuo metu atliekama grindų renovacija, kurios vertė – per 49 tūkst. eurų. Aktų salės gale papildomai numatyta įrengti kompiuterizuotą darbo vietą garso operatoriui.

Kaip sakė progimnazijos direktorė Olga Mediekšė, savo jėgomis už pačių sutaupytas lėšas bei panaudojus paramai skirtusgyventojų pajamų mokesčio 2 proc., suremontuoti šeši kabinetai (pakeistas apšvietimas, grindys, įrengtos naujos kriauklės, ant langų pakabintos ritininės užuolaidos), taip pat suremontuotos visų trijų aukštų koridorių sienos bei palangės.

kitos naujienos.

3 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.