Lauko taktinės pratybos „Aršus vilkas “

Nuo 2017 m. rugsėjo 4 d. 9.00 val. iki rugsėjo 8 d. 17.00 val. Jonavos rajono Šveicarijos, Ruklos seniūnijose ir Gaižiūnų poligono teritorijose vyks Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono „Aršus vilkas" taktikos pratybos. Pratybos vyks dienos ir nakties metu. Pratybų metu bus naudojama imitaciniai šaudmenys. Planuojamas karių skaičius – apie 300 (su ratinėmis ir vikšrinėmis transporto priemonėmis).

Kariai užtikrina, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik miško ir lauko keliais, nebus trikdoma kasdienė gyventojų veikla.

kitos naujienos.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.