Barupės moksleivių laukia maloni staigmena

Barupės mokykloje rugpjūčio paskutinėmis dienomis vyko intensyvūs darbai, tad Jonavos rajono savivaldybės direktoriaus pavaduotojai Vijolei Šadauskienei kilo klausimas, ar viską suspės padaryti. Barupės mokyklos direktorė Dalia Vilkelienė patikino, kad taip, nes liko vien kosmetiniai darbai.

Mokykloje tikslingai išnaudotos visos įstaigos erdvės. Siekiant modernizuoti ugdymo procesą, buvusiame mokytojų kambaryje įrengtas anglų kalbos kabinetas, o pedagogams skirta nauja poilsio zona. Ikimokyklinukai „apsigyvens" pirmajame aukšte.

Rugsėjo pirmąją Barupės moksleivių laukia maloni staigmena: mokykla laimėjo projektą „Erasmus + KA2 „Let's enjoy our heritage". Laukia įdomios pažintys, kelionės, bendros veiklos su Lenkijos, Portugalijos, Italijos, Ispanijos ir Lietuvos mokyklų bendruomenėmis.

Beje, pateikus projektą Lietuvių katalikų religinės šalpos fondui, jau birželio pabaigoje mokyklos bendruomenė žinojo, kad bus ir tradicinė rudens išvyka. Rugsėjo 9 dieną mokyklos ir Kuigalių kaimo bendruomenių nariai važiuos į Šiluvą, aplankys Tytuvėnus, aukščiausią ir ilgiausią Lyduvėnų geležinkelio tiltą. Rugsėjo 21 dieną mokiniai ornitologijos paslapčių mokysis Ventės rage, aplankys kitas Žemaitijos regiono lankytinas vietas.

– Dėkoju visai mokyklos komandai, kuri teikia idėjas, rašo projektus, ieško rėmėjų, padedančių šias idėjas įgyvendinti, – sakė Barupės mokyklos direktorė Dalia Vilkelienė.

kitos naujienos.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.