Gruodžio 3-ioji – tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Sekmadienį pasaulis minės Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, kurią 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija.

Neįgaliesiems ypač svarbu būti pilnaverčiais ir aktyviai dalyvauti tiek visuomeniniame, tiek kultūriniame gyvenime. Džiaugiamės veikliomis rajono neįgaliųjų organizacijomis, kurios rūpinasi ir teikia paramą mūsų neįgaliesiems.

Viena iš didžiausių vertybių yra bendravimas, tad kiekvienas turėtume atkreipti dėmesį, kaip gyvename, kaip leidžiame laisvalaikį: galbūt šalia yra žmogus, kuriam trūksta nuoširdaus pokalbio ar pagalbos?

Gerbiami rajono neįgalieji, žavimės Jūsų stiprybe, tvirtumu, gebėjimu priimti likimo iššūkius. Sveikatos Jums, Jūsų šeimoms, niekada nenuleiskite rankų, pasitikėkite savimi ir neužsidarykite savyje: tegul bendrystė suteikia daug džiaugsmo!

kitos naujienos.

3 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.