Neįgaliųjų reikalų komisijos posėdis

Š. m. gruodžio 11 d. įvyko Jonavos rajono savivaldybės neįgaliųjų reikalų komisijos (NRK) posėdis. Jo metu komisijos pirmininkė Valerija Lopetienė pristatė Jonavos r. savivaldybės neįgaliesiems pritaikyto transporto paslaugų teikimo tvarkos aprašą. Paslauga bus teikiama visiems neįgaliesiems pagal tam tikrus įkainius, kurie dar gali būti koreguojami ir su kuriais bus supažindinta po Naujųjų metų. Minėtas aprašas išsiųstas Neįgaliųjų reikalų departamentui.

Posėdžio metu svarstyti šie klausimai: dėl transporto aikštelių neįgaliesiems papildomo ženklinimo prie Chemikų g. 136, dėl privažiavimo į Jonavos neįgaliųjų draugiją; laiptų remonto ir pažymėjimo geltona spalva prie Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jonavos r. filialo; dėl galimybių neįgaliesiems lankytis bei dalyvauti sporto renginiuose Jonavos sporto arenoje, kt.

Svarstant minėtus klausimus pasisakė NRK nariai: Jonavos r. savivaldybės tarybos sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė, Jonavos r. savivaldybės tarybos švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalųkomiteto narė Birutė Gailienė, Jonavos r. savivaldybės tarybos švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narys Laurynas Gailius, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jonavos r. filialo pirmininkė Zita Šuliokienė, Jonavos r. neįgaliųjų draugijos narys, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos atstovas, darnaus judumo Jonavos mieste narys Andrej Daškevič, ocialinių paslaugų centro bendrųjų socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jonavos r. savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vyresnioji specialistė Vitalija Bagdonavičienė

kitos naujienos.

5 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.