Rytoj jonaviečius pakvies atnaujintas baseinas...

...o šiandien apžiūrėti ir įvertinti kruopštų darbą Kūno kultūros ir sporto centro vadovai pakvietė rajono merą Eugenijų Sabutį, jo pavaduotoją Erlandą Andrejevą, administracijos direktorių Valdą Majauską, jo pavaduotoją Vijolę Šadauskienę bei rajono žiniasklaidą.

Kadangi darbai vyko ne tik kokybiškai, bet ir sparčiai, baseinas jonaviečius pakvietė anksčiau nei buvo planuota. Vienu metu jame galės plaukioti 15 žmonių, dirbs instruktorius, o po Naujųjų – ir plaukimo treneris.

Džiugu, kad mes, turėdami Sporto areną, neapleidžiame ir senojo pastato: planuojame atnaujinti dalį sporto salės, kabinetus, pritaikyti įėjimą neįgaliesiems. O svarbiausia – baseinas bus skirtas moksleiviams mokyti plaukti, – sakė Eugenijus Sabutis.

Kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė akcentavo, kad kainos neaugo, jos baseino lankytojams bus žemesnės nei Kaišiadoryse ar Ukmergėje. Žinoma, jonaviečiams naudingiausia bus įsigyti abonementus: taip – dar pigiau. Vaikai bus įleidžiami nemokamai, tačiau privalės turėti sveikatos medicininę pažymą, o iki 16 m. amžiaus – dar ir tėvų sutikimą lankyti baseiną.

kitos naujienos.

4 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.